Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda; 1999 yılında kurulan firmamız faaliyetine bir atölye olarak çalışmalarına başlamış, artan üretim miktarı ve genişleyen müşteri portföyü ile günümüze Mobilya Sektöründe kurumsallaşarak bugün bulunduğu tesisini oluşturarak üretim hacmini artırmıştır.

Yatak Odası ve Yemek Odası üzerine uzmanlaşan firmamız marka çalışmalarını da yürüterek ürünlerini ve kalitesini tescilleştirmek istemektedir.

Türkiye genelinde oluşturduğu satış ağıyla hem bireysel hemde toptan müşterilerine hizmet vermenin yanısıra firma, yerlerine toplu olarak ürün ve hizmetlerini ulaştırma çabalarını sürdürmektedir.

6000 metrekarelik alan üzerinde üretim, depolama, showroom ve teshir alanı bulunan tesisimizde, modern makina parkı ve tecrubeli kadrosuyla günümüzde ve gelecekte ev ve işyerlerinizin mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarında önemli bir yer edinecek ve keyif dolu bir yaşam sürmenize katkı sağlayacaktır.

Kalite Politikamız Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlayabilmek, En iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, Hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üretmek, Sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, sektöründe rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.